Atlete Boston me rrip të verdhë

Marka

11,200 L

Brand:  
Bobux

Atlete lëkure nga Bobux: jashtëzakonisht të rehatshme falë hapjes me ngjitje, të buta dhe super moderne. Linjat e pastra theksojnë cilësinë e parë të lëkurës që siguron rezistencë dhe rehati maskimale.

Karakteristikat:

 • Këpucë lëkure pë djem dhe vajza
 • Hapje me ngjitje
 • Materiali: Lëkurë & gomë

Këshilla:

Pastrojini çdo dy javë me një leckë të njomë me ujë të ngrohtë për t’i mbajtur këpucët në gjendje të mirë. Shmangni zhytjet plotësisht në ujë.

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Atlete Boston me rrip të verdhë

  11,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Atlete Boston me rrip të verdhë

   11,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bobux

   Ngjyra

   E bardhë

   Masa

   29, 31, 32, 33

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories