Atlete Dimension – Rozë

Marka

10,800 L

Brand:  
Bobux

Atlete me qafë të lartë, me mbushje leshi merino dhe fibra aktive, të njohura për aftësinë e tyre për të rregulluar natyralisht temperaturën, duke larguar lagështirën dhe erën e keqe. Me një mori karakteristikash inovatore me performancë të lartë. Super të buta dhe të rehatshme, ato përmbajnë lidhëse lëkure, një rrip të sipërm me ngjitje si dhe qafë të lartë në formë çorapi.

Karakteristikat:

 • Atlete me qafë të lartë për vajza
 • Materiali: Lëkurë & gomë
 • Me mbushje leshi merino & fibra aktive

Këshilla:

Patrojini me një leckë të njomë me ujë të ngrohtë

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Atlete Dimension - Rozë

  10,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Atlete Dimension - Rozë

   10,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bobux

   Ngjyra

   Rozë

   Masa

   28, 31

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories