Kangur BabyBjörn® One cotton – Beige/Leopard

Marka

29,400 L

Brand:  
BabyBjorn

Baby Carrier One Cotton është i realizuar me pëlhure të butë dhe të zhdërvjellët, kështu që ju mund të shihni dhe ndjeni se fëmija është ulur në një pozicion natyral. I përshtatshëm nga 3,5 kg deri në 15 kg (rreth 3 vjeç). E pajisur me një mbështetje të integruar për foshnjat dhe një mbështetëse koke të rregullueshme, e lehtë për t’u përshtatur me moshën dhe rritjen e fëmijës. Klasifikuar nga Instituti Ndërkombëtar i Hip Dysplasia si i sigurtë për ijet kur përdoret sipas udhëzimeve. Disa rregullime të thjeshta janë të mjaftueshme për të ndryshuar pozicionin dhe për ta mbajtur fëmijën tuaj përballë jush, nga jashtë ose në shpinë. Foshnjet kanë nevojë për shumë afërsi dhe kontakt fizik. Pozicioni më i mirë është ai përballë prindit, i cili forcon lidhjen dhe ofron ngrohtësi dhe siguri. Rreth moshës pesë muajshe, kur muskujt e qafës janë forcuar, bebit i pëlqen të qëndrojë me fytyrë nga jashtë, për të parë se çfarë ndodh dhe për të zbuluar botën. Nga mosha 1 vjeçare ju mund ta mbani fëmijën në shpinë, një pozicion shumë më i rehatshëm tani që fëmija bëhet i rëndë.

Karakteristikat:

 • Kangur për bebe dhe fëmijë nga 3.5 kg deri në 15 kg
 • Material i butë dhe fleksibël
 • Mbështetje e integruar e shpinës
 • Stabilitet, rehati dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Mund ta vendosni fëmijën me fytyrë nga ju ose nga rruga si edhe në shpinë
 • Mundësi rregullimi të përmasave teksa fëmija rritet dhe zgjatet

Të dhëna teknike:

 • Pesha minimale: 3.5 kg
 • Gjatësia minimale: 53 cm
 • Pesha maksimale: 15 kg
 • Gjatësia maksimale: 100 cm
 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër
 • Lahet në lavatriҫe me 40 gradë

S’ka stok

 • Kangur BabyBjörn® One cotton - Beige/Leopard

  29,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kangur BabyBjörn® One cotton - Beige/Leopard

   29,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyra

   Leopard

   Materiali

   Pambuk

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories