Xhup uniseks – Cosmos Navy

Marka

14,280 L

Brand:  The bonnie mob

Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparmë  dhe mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

Karakteristikat:

 • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
 • I përshtatshëm për vajza dhe djem
 • Përmban kapuç dhe dorashka
 • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
 • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
 • Lahet në 30° C në proçes delikat
+
 • Xhup uniseks - Cosmos Navy

  14,280 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Xhup uniseks - Cosmos Navy

   14,280 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Gjinia

   Uniseks

   Mosha

   4-5 vjeç, 6- 7 vjeç

   Ngjyra

   Navy

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories