Kostum dëbore – Cosmos

Marka

12,400 L

Brand:  The bonnie mob

Kostum dëbore për bebe, me printe yjesh ngjyrë ari, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç të veshur me lesh, dy dorashka dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

Karakteristikat:

 • Kostum dëbore për bebe
 • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
 • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

Të dhënat teknike:

 • Mosha:  3 – 12 muajsh
 • Materiali: 100% poliestër
 • Larja: Në cikël delikat me 30 °C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kostum dëbore - Cosmos

  12,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum dëbore - Cosmos

   12,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Jan 31 – Jan 31
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Gjinia

   Uniseks

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Mosha

   9- 12 muajsh

   Ngjyra

   Navy

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories