Djep Për Fëmijë – I Bardhë

Marka

73,800 L

Brand:  
BabyBjorn

Kur fëmija juaj fle mirë edhe ju fleni mirë. Djepi për fëmije nga Babybjorn është shtrati i parë perfekt për fëmijën tuaj. Krevati është zhvilluar në konsultim me ekspertët e sigurisë dhe anët e tij janë  bërë një pëlhurë rrjetë e butë për qarkullim të mirë të ajrit. Dysheku është i përshtatur posaçërisht dhe është i integruar në anët e krevatit të fëmijës, duke eliminuar çdo rrezik që fëmija juaj të kapet midis hekurave të krevatit, dyshekut ose anës së krevatit. Fëmija juaj do të jetë i qetë dhe i sigurt ndërsa fle. Dysheku mund të rregullohet në dy pozicione lartësie, kështu që ju mund të përdorni krevatin e foshnjës për të sapolindurit dhe të vegjëlit deri në moshën 2 vjeç. Dizajni tërheqës lejon që krevati i foshnjës e bën arredues perfekt për dhomën e fëmijëve.

Karakateristikat:

 • Babybjorn Baby Crib është shtrati i parë perfekt për fëmijën tuaj
 • Krevati është zhvilluar në konsultim me ekspertët e sigurisë
 • Dysheku është i përshtatur posaçërisht dhe është i integruar në anët e krevatit të fëmijës
 • Dysheku mund të rregullohet në dy pozicione lartësie
 • Dizajni tërheqës lejon që krevati i foshnjës e bën arredues perfekt për dhomën e fëmijëve
 • Pëlhura e djepit hiqet lehtë dhe lahet në makinë në të ngrohtë, 40˚C

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Nga 0 muajsh deri në 2 vjeç
 • Materialet: Poliestër,  Shkumë polieteri dhe pambuk
 • Përmasat: 57 x 110 x 77 cm

S’ka stok

 • Djep Për Fëmijë - I Bardhë

  73,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep Për Fëmijë - I Bardhë

   73,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyra

   E bardhë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories