Baby footmuff – Blue stripes

Marka

10,400 L

Brand:  
Petit Bateau

Me Baby Footmuff nga Petit Bateau, vogëlushët tuaj do t’i ardhurojnë pafund shëtitjet dimërore. Veshja dhe materiali cilësor i mbështjellëses së këmbëve i mban vogëlushët ngrohtë, rehat dhe gati për të shijuar daljet. Edhe pse e mbyllur, vogëlushët e kanë akoma lirshmërinë e lëvizjes. Hapja e rregullueshme në pjesën e përparme ndihmon në rregullimin e temperaturës duke shmangur djersitjen dhe mbinxehjen.

Karakteristikat:

 • Veshje dimërore për karrocë
 • Ngrohtësi dhe rehati maksimale
 • Lejon lirinë e lëvizjes
 • Hapja e përparme e rregullueshme mundëson kontrollin e temperaturës

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 36 x 73 cm
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

 • Baby footmuff - Blue stripes

  10,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Baby footmuff - Blue stripes

   10,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Petit Bateau

   SKU: 3663708635393 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories