Baby K’tan Breeze S – Heather Grey

Marka

13,200 L

Brand:  
BabyK’tan

Kalimi nga ajri i kondicionuar në diell mund të jetë i ndërlikuar me një fëmijë të lidhur pranë jush. me Baby K’tan Breeze ju mund ta rregulloni lehtësisht mbajtësin tuaj për t’iu përshtatur çdo temperature. E bërë nga një konstruksion unik me rrjetë dhe pambuk, ç’do fije është e ndërtuar nga pambuku i thurur (si një bluzë) në njërën anë dhe një pambuk me rrjetë nga ana tjetër. Gjysma në rrjetë siguron ajrosje të shtuar për prindërit dhe foshnjen, ndërsa pjesa e pambukut ofron butësi dhe rehati maksimale. Mami ose babi mund t’i rrotullojnë lehtësisht fashat e kangurit përpara se ta vendosin fëmijën brënda. Vendoseni rrjetën përpara ose mbrapa, në varësi të nevojave tuaja, duke siguruar rrjedhjen e ajrit ose ngrohtësinë kurdo që dëshironi. Të gjithë kangurët Baby K’tan kanë një dizajn të patentuar me dy unaza që rrëshqasin lehtësisht pa ndonjë vështirësi në mbështjellje ose përkulje. Ju mund ta vishni kangurin si një jelek dhe të keni lirinë e nevojshme për të kapur bebin me të dyja duart.

Karakteristikat:

 • Kangur pambuku 100% natyral
 • Shpërndan në mënyrë të barabartë peshën në të gjithë shpinën dhe shpatullat
 • I butë dhe ergonomik
 • 6 pozicione të ndryshme nga lindja përgjatë rritjes
 • I bërë nga një anë me pambuk dhe nga ana tjetër me rrjetë
 • Ofron siguri dhe reahti maksimale për vogëlushët dhe prindërit
 • I miratuar si hip healthy nga Instituti Ndërkombëtar i Hip Dysplasia
 • Vendoset dhe hiqet lehtësisht si një jelek
 • Nuk ka peshë dhe mund ta palosni dhe ta mbani brënda në çantë

Të dhënat teknike:

 • Masa: S
 • Ngjyra: Heather Grey
 • Materiali: 100 % pambuk natyral
 • Mund të lahet në lavatriçe me 40°C

Ka stok

 • Baby K'tan Breeze S - Heather Grey

  13,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Baby K'tan Breeze S - Heather Grey

   13,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Ngjyra

   Heather Grey

   Masa

   S

   Marka

   BabyK'tan

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories