Baby Ktan Heather Grey Small

Marka

13,200 L

Brand:  
BabyK’tan

I bërë nga pambuku i butë dhe me pozicionet e shumëfishta të veshjes, siguron që vogëlushët të jenë gjithmonë në rehati maksimale. Është shumë praktik duhe u hequr dhe vendosur shpejt. Madje paloset dhe mund të mbahet në një qese ose çantë normale. Falë dizajnit me dy unaza ofron 5 pozicione veshjeje dhe ergonomike për të mbajtur vogëlushët tuaj.  Baby Ktan Heather Grey Small është i bërë nga material 100% prej pambuku natural dhe  është i miratuar nga “Hip Healthy” nga Instituti Ndërkombëtar i Hip Dysplasia.

Karakteristikat:

 • I bërë nga pambuku i butë dhe 100% natyral
 • Mundëson 5 pozicione të ndryshme veshjeje
 • Ka mbështjellje me lak të dyfishtë
 • Ofron siguri dhe reahti maksimale për vogëlushët
 • I miratuar nga “Hip Healthy” nga Instituti Ndërkombëtar i Hip Dysplasia
 • Është shumë praktik duhe u hequr dhe vendosur shpejt
 • Paloset dhe mund të mbahet lehtësisht në qese ose çantë

Të dhënat teknike:

 • Masa: S
 • Ngjyra: Heather Grey

Ka stok

 • Baby Ktan Heather Grey Small

  13,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Baby Ktan Heather Grey Small

   13,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Ngjyra

   Heather Grey

   Masa

   S

   Marka

   BabyK'tan

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories