Pasqyrë makine për bebe – Baby mirror

Marka

2,600 L

Brand:  
BeSafe

Duke zotëruar pasqyrën e makinës BeSafe, ju do të keni gjithmonë mundësinë të kontrolloni vogëlushët tuaj në sediljen e pasme. Ajo do t’ju ndihmojë ju dhe vogëlushët tuaj të komunikoni me njëri-tjetrin dhe ju të keni kontroll të plotë mbi ta. Mund ta fiksoni lehtësisht pasqyrën në mbështetësen e kokës brënda pak minutash. Rripi siguron një përshtatje të përsosur.

Karakteristikat:

 • Lehtëson komunikimin me fëmijën tuaj
 • Ideale për sediljet e bebeve me pamje nga pas
 • Mund të fiksohet lehtësisht me një rrip
 • Mund të rregullohet në këndin më të përshtatshëm për ju

S’ka stok

 • Pasqyrë makine për bebe - Baby mirror

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pasqyrë makine për bebe - Baby mirror

   2,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories