Baby Rocker

Marka

19,500 L

Brand:  
Sleepytroll

Baby Rocker përshtatet me çdo karrocë fëmijësh, me vetëm një lëvizje, thjeshtë bashkëngjiteni atë. Nuk nevojiten kllapa apo aksesorë shtesë. Sleepytroll ka bateri të integruara të rikarikueshme me kapacitet të madh jetëgjatësie, që mund të përdoret deri në 8 orë. Sleepytroll është krijuar për t’ju ndihmuar kur keni vërtet nevojë për një dorë të tretë. Butonat ju lejojnë të rregulloni nivelin e lëvizjes, duke e bërë atë të përshtatet me sjelljen specifike të fëmijës tuaj dhe nevojat tuaja. Gjithashtu është i pajisur edhe me sensorë që ju njoftojnë kur fëmija është gati të zgjohet. Sensorët inteligjentë të tingullit dhe lëvizjes zbulojnë nëse fëmija juaj qan ose lëviz, dhe automatikisht fillon të tundë butësisht karrocën tuaj përpara se i vogli të zgjohet plotësisht. Ndjeshmëria e sensorit mund të rregullohet për t’iu përshtatur peshës dhe madhësisë së karrocës suaj.

Karakteristikat:

 • Përshtatet çdo karrocë fëmijësh
 • Jetëgjatësi e gjatë e baterisë
 • Për të gjitha kushtet e motit
 • Mos ngurroni të plotësoni me përshtatësin e shtratit dhe këmbët rrotulluese
 • Sensorët zbulojnë kur fëmija është gati të zgjohet
 • Vjen bashkë me karikues dhe modal përdorimi

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Modaliteti bazë: Lëkundet për 40 min
 • Përmasat: 7.4 x 9 x 16.7 cm
 • Pesha: 0,65 kg
 • Hyrja: 100-240V, 0.5A, 50/60Hz
 • Llojet e prizave të përfshira: SHBA, MB, AUS, BE

Ka stok

+
 • Baby Rocker

  19,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Baby Rocker

   19,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sleepytroll

   SKU: 7090049120008 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories