Biçikleta e parë – Macja Scooti

Marka

11,600 L

Brand:  
Djeco

Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me macen simpatike Baby Scooti. E krijuar në një mënyrë elegante për një fëmijë të vogël që të lëvizë, ndihmon gjithashtu edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Baby Scooti vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

Karakterikat:

 • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitije me macen simpatike Baby Scooti
 • Baby Scooti vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.
 • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
 • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat: 46 x 38 x 37 cm

 

Ka stok

+
 • Biçikleta e parë - Macja Scooti

  11,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Biçikleta e parë - Macja Scooti

   11,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories