Baby Walker – Red Troot’it

Marka

7,800 L

Brand:  
Djeco

Një lodër klasike prej shumë e shumë kohësh! Ky shëtitës për fëmijë është ndërtuar në mënyrë elegante dhe është i shkëlqyer për të ndihmuar fëmijët e vegjël të hedhin hapat e parë. Në ngjyrë portokalli të ndezur, rezistent dhe elegan! Fëmijët e vegjël mund të mësojnë të ecin, të lëvizin gjërat dhe të shkojnë në një aventurë me një ose dy lodra të preferuara. Një klasik i kohëve të vjetra me një stil bashkëkohor!
Shëtitëse Djeco Orange Troot’it Baby është e ndërtuar nga druri, plastika dhe EVA dhe është paketuar në një kuti kartoni të lehtë për t’u mbajtur.

Karakteristikat:

 • Do ti inkurajojë dhe ndihmojë fëmijët të ndërmarrin hapat e tyre të parë
 • Material prej druri dhe ngjyra jo toksike
 • Dorezë e rregullueshme në lartësi
 • Mund të mbushet me lodra të ndryshme
 • Ndihmon në koordinimin sy-duar, zhvillimin fizik dhe shqisor

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat: 46 x 46 x 32 cm

Ka stok

+
 • Baby Walker - Red Troot'it

  7,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Baby Walker - Red Troot'it

   7,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 10 – Qer 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories