Baby Walker

Marka

17,200 L

Brand:  Plan Toys

Baby Walker do të argëtojë pamasë vogëlushët tuaj dhe do ti inkurajojë  të ndërmarrin hapat e tyre të parë. Përveç kësaj, brenda karrocës ka 24 blloqe druri të formave dhe ngjyrave të ndryshme, ideale për ndërtimet e  para. Doreza është krijuar për tu përshtatur në lartësi të ndryshme. Baby Walker do të kthehet padyshim në shoqëruesin e dashur të vogëlushëve tuaj. Forma dhe ngjyrat, e përshtatin thuajse në perfeksion edhe si arredues në dhomën e fëmijëve.  Ashtu si të gjitha produktet e Plan Toys, materialet janë plotësisht eko-të qëndrueshëm dhe ngjyrat nuk janë toksike.

Karakteristikat:

 • Do të argëtojë pamasë vogëlushët tuaj
 • Do ti inkurajojë  dhe ndihmojë të ndërmarrin hapat e tyre të parë
 • Përmban blloqe druri me forma dhe ngjyra të ndryshmme
 • Ngjyrat nuk kanë përmbajtje toksike

Të dhënat teknike: 

 • Materiali: Dru
 • Mosha: +10 muajsh
 • Përmasat: 28 x 36.5 x 49 cm

 

Ka stok

 • Baby Walker

  17,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Baby Walker

   17,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +10 muajsh

   Barkodi: 8854740051233 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories