Përshtatës Tualeti BabyBjorn

Marka

4,900 L

Brand:  
BabyBjorn

BabyBjorn Toilet Training Seat është i qëndrueshëm dhe ergonomik,  që i mundëson  fëmijëve tuaj të ulen e të ngrihen me lehtësi në tualet. Ka një buzë gome dhe një dorezë të rregullueshme poshtë për ta mbajtur të qëndrushme. Është e sigurt dhe komode për t’u përdorur edhe nga vetë  fëmijët tuaj. BabyBjorn Toilet Training Seat i përshtatet shumicës së tualeteve. Gjithashtu mund të varet ndërkohë që ju nuk e përdorni.

Karakteristikat:

 • Është e rehatshme dhe e sigurt për tu përdorur edhe vetë nga fëmijët
 • Hiqet dhe vendoset me lehtësi
 • I përshtatet shumicës së tualeteve
 • Është shumë e lehtë për tu pastruar, mjafton edhe me ujë të rrjedhshëm
 • Është me dizajn ergonomik
 • Ë bërë me plastikë pa lëndë të dëmshme, pa PBA

Të dhënat teknike: 

 • Rekomandohet për moshat +2 vjeç
 • Pesha: 400 gr
 • Përmasat: 29 x 36 x 9 cm

Ka stok

+
 • Përshtatës Tualeti BabyBjorn

  4,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Përshtatës Tualeti BabyBjorn

   4,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Përmasa

   29 x 36 x 9 cm

   Pesha

   0.4 kg

   Mosha

   +2 vjeç

   Kategoritë: ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories