Babyzen Car Seat

Marka

40,400 L

Brand:  
BabYzen

Krijuar në bashkëpunim me BeSafe®, ekspertët norvegjezë të sigurisë, sedilja e makinës YOYO është krijuar për të mbrojtur vogëlushët tuaj dhe për të siguruar një udhëtim komod e të sigurtë.  Sedilja e makinës YOYO është një model i certifikuar i Grupit 0+ për fëmijët e moshës 0 deri në rreth 12 muajsh.Vogëlushëve, nga materiali absorbues i goditjeve (teknologjia Dynamic Force Absorber of) i pjesës së brendshme, u siguron mbështetjen më të mirë të mundshme. Gjithashtu ofron një veçori shtesë të sigurisë, me sistemin Side Impact Protection (SIP+) i krijuar për të thithur energji dhe për të zvogëluar tendosjen në kokën dhe qafën e fëmijës në rast të një përplasjeje anësore.

Karakteristikat:

 • Pëlhurë të butë dhe elastike
 • Mbulesë dielli  për mbrojtje anti-UV (UPF 50+)
 • Shiritat magnetikë të shpatullave për instalim të lehtë
 • Përshtatet me rritjen e foshnjës tuaj
 • Dorezë ergonomike me 3 pozicione

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 4.2 kg
 • Miratuar sipas standardit më të fundit, UN R129

Ka stok

+
 • Babyzen Car Seat

  40,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Babyzen Car Seat

   40,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 05 – Tet 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories