Balena muzikore – Josephine

Marka

6,300 L

Brand:  Moulin Roty

Balena muzikore Josephine është një lodër prej pellushi, e butë dhe e këndshme, njëkohësisht dhe një element dekori i veçantë në dhomën e vogëlushëve. Duke tërhequr peshkun e vogël që varet nga barku i balenës, do të dëgjoni një melodi të ëmbël dhe qetësuese që do ndihmojë bebin tuaj ta zërë gjumi më shpejt. Ai mund të përdoret gjithashtu si një jastëk për tu mbështetur. Mund ta varni në karrocë ose tek krevati i bebit. Do të jetë një dhuratë e përsosur për të sapolindurit për të luajtur me tingujt, teksturat dhe ngjyrat.

Karakteristikat:

 • Lodër prej pellushi me muzikë
 • Mund ta varni në karrocë ose tek krevati i  bebit
 • Mund ta nxirrni kutinë muzikore nga pelushi dhe ta lani atë në lavatriçe me 30 gradë
 • Ide dhurate fantastike

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasat: 20 × 10 × 5
 • Materiali: Pambuk, Poliestër dhe Elastan
 • Mos e thani në tharëse rrobash

S’ka stok

 • Balena muzikore - Josephine

  6,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Balena muzikore - Josephine

   6,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 3575677140429 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories