Balerina çorape – Kafe

Marka

5,400 L

Brand:  
Collegien

Balerina të buta, komode dhe të ngrohta. Mund të vishen në ambiente të mbyllura si shtëpi apo kopësht por edhe jashtë në sipërfaqe të buta. Pesha e lehtë dhe fleksibiliteti i bëjnë shumë të lehta për t’u veshur dhe për t’u marrë me vete kudo. Kanë një shollë ergonomike prej gome jo të rrëshqitshme. Falë materialeve cilësore ato ofrojnë një rehati maksimale në ecje.

Karakteristikat:

 • Balerina me gomë
 • Kombinojnë në perfeksion cilësinë dhe stilin
 • Janë tejet praktike dhe komode
 • Kanë një shollë ergonomike dhe janë jo të rrëshqitshme
 • Janë të buta dhe mund të vishen kudo
 • Ofrojnë rehati maksimale në ecje

Të dhënat teknike:

 • Materiali përbërës: 86% pambuk, 12% poliamide  dhe 2% lycra® elastan
 • Lahen në cikël 30°
 • Rekomandohet tharja natyrale
+
 • Balerina çorape - Kafe

  5,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Balerina çorape - Kafe

   5,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Masa

   26/27

   Marka

   Collegien

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories