Balios S Lux Black Frame – Navy Blue

Marka

72,500 L

Brand:  
Cybex

Balios S Lux Cybex vjen me karakteristika mbreslënëse për t’i bërë daljet dhe shëtitjet e vogëlushëve të rehatshme dhe shumë komode.  Pjesë e Sistemit të Udhëtimit CYBEX 4-në-1, Balios S Lux  mund të paloset  me njërën dorë në një pozicion vetë – qëndrues. Pavarësisht terrenit ku udhëtoni, karroca ju ofron një amortizim maksimal pa shqetësuar të vegjlit, gjithashtu niveli i drejtimit përshtatet në lartësinë e prindit dhe mund të komandohet lehtësisht me njërën dorë. Tenda e diellit XXL UPF 50+ mbron vogëlushët tuaj nga rrezet e diellit, përmban gjithashtu një rrjetë për frymëmarrje dhe qarkullimit të ajrit në ditët e nxehta. Koshi i poshtëm ju mundëson të mbani ngarkesa deri në 5 kg.

Karakteristikat:

 • Lartësia e rregullueshme i lejon fëmijët të hanë në tryezën e të rriturve kur janë në bare dhe restorante
 • Shasia lehtësisht e manovrueshme e karrocës Cybex Balios përmban një dorezë të vetme të rregullueshme në lartësi, për prindërit e të gjitha gjatësive dhe një dorezë ergonomike Soft Touch
 • Komandohet lehtësisht dhe mund të rrotullohet me pamje nga prindi ose rruga
 • Siguri maksimale falë rripave të sigurisë dhe shiritit mbrojtës që hapet nga njëra anë
 • Mbështetësja mund të shtrihet plotësisht, ideale edhe për të fjetur
 • Shporta e magazinimit është shumë e gjerë
 • Paloset shumë shpejt dhe thjeshtë dhe rri vetë në këmbë
 • Rrota super amortizuese për ecje të lehtë në të gjitha terrenet, gjithashtu rrotat e përparme mund të bllokohen për më shumë stabilitet dhe siguri
 • Tenda e diellit XXL UPF 50+ mbron vogëlushët tuaj nga rrezet e diellit dhe er
 • Hapësirë me rrjetë për qarkullimin e ajrit

Të dhënat teknike: 

 • Pesha: 11.7 kg
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Mosha: Nga 0 muajsh deri në 4 vjeç

Ka stok

+
 • Balios S Lux Black Frame - Navy Blue

  72,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Balios S Lux Black Frame - Navy Blue

   72,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Cybex

   Mosha

   Nga 0 muaj deri në 4 vjeç

   Ngjyrë

   Navy Blue

   Pesha

   11.7 kg

   Pesha mbajtëse

   Deri në 22 kg

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories