Banwood Trike

Marka

21,600 L

Brand:  
Banwood

Nuk ka dhuratë më të bukur dhe të gëzueshme për fëmijët se sa triçikli. Andaj Bee Kids ka sjell për ju modelet vintage të markës Banwood. Vjen me një dizajn të bukur, duke risjellë edhe njëherë modelet vintage. Plot ngjyra të ndryshme, i përshtatshëm për fëmijët nga 2 vjeç dhe është mënyra e përsosur për të praktikuar ekuilibrin dhe aftësitë e tyre motorike. Ky triçikël vjen me një ndenjëse lisi të mbushur me mbushje të butë, rrota gome të qëndrueshme, detaje lëkure, pedale prej druri prej lisi, një shtyllë shtytëse të lëvizshme në pjesën e pasme dhe një shportë përpara. Është dhurata perfekte për raste ditëlindjesh ose festash fundviti.

Karakteristikat:

 • Mënyra e përsosur për të praktikuar ekuilibrin dhe aftësitë e tyre motorike.
 • Rrota gome të qëndrueshme
 • Shporta e përparme prej thurjeje
 • Pedale prej druri prej lisi
 • Model dhe dizajn vintage
 • Perfekte si ide dhurate

Të dhënat teknike:

 • Mosha e rekomanduar nga +2 vjeç
 • Lartësia e sediljes: 30 cm
 • Timon i rregullueshëm: 45- 50,5 cm
 • Pesha: 5 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Banwood Trike

  21,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Banwood Trike

   21,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Banwood

   Trike

   Navy, Pale Mint, Red, Cream, White

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Banwood Trike”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: N/A Category:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories