Batanije

Marka

3,400 L

Brand:  
Aden+Anais

Me këtë batanije nga Aden+Anais, të vegjlit tuaj do të ndihen gjithnjë komfort dhe të sigurt, teksa mbulohen butësisht nga materiali i pambukut-muslin. Konturet e bëra me saten janë në madhësinë e duhur për duart e vogla të fëmijës që të kapi batanijen gjatë kohës së gjumit apo që të vij rrotull shtepisë me të. Ky paketim vjen me dy batanije, për të mos lejuar që femija të ndahet nga batanija e preferuar dhe ndjesia e komfortit, teksa njëra nga batanijet lahet.

Karakteristikat:

 • Materiali: muslin 100% pambuku me bordurë sateni të butë
 • Përmasa: 40 x 40 cm
 • Paketim me 2 batanije identike
 • E përshtatshme edhe për të porsalindurit
 • Lahet ne lavatriҫe dhe materiali qëndron i butë pas ҫdo larje
  • laje përpara përdorimit të parë
  • në lavatriҫe me ujë të ftohtë
  • vare të thahet
  • mos përdor zbardhues
  • mos përdor tharëse
  • mos përdor hekur
 • E disponueshme në disa variante.

S’ka stok

 • Batanije

  3,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Batanije

   3,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Aden+Anais

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories