Batanije leshi e thurur- Blu

Marka

14,900 L

Brand:  Moulin Roty

Batanije për vogëlushët, e thurur nga leshi nga koleksioni After the Rain nga Moulin Roty. Batanije e certifikuar nga OEKO-TEX® që i ndihmon të vegjlit të rregullojnë temperaturën e trupit falë materialeve të përdorura: 25% pambuk, 25% viskozë, 25% poliamide, 22% lesh merino dhe 3% lesh kashmiri. Është perfekte si shoqëruese gjatë shëtitjeve me karrocë, gjatë pushimit, gjatë gjumit ose mund të përdoret gjithashtu si dyshek loje për vogëlushët. Materiali i saj i butë e bën atë perfekte për vogëlushët.

Karakteristikat:

 • Batanije e thurur nga leshi
 • E certifikuar nga OEKO-TEX®
 • Cilësi dhe qëndrueshmëri e garantuar
 • Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme
 • Materiali i saj i butë e bën atë perfekte për vogëlushë
 • Një dhuratë e ëmbël lindjeje për bebe.

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 25% pambuk, 25% viskozë, 25% poliamide, 22% lesh merino dhe 3% lesh kashmiri
 • Përmasat: 86 x 75 cm
 • Mosha: 0-12 muajsh
 • Pesha: 0.3 kg
 • Larja: Në proces në 30°C

S’ka stok

 • Batanije leshi e thurur- Blu

  14,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Batanije leshi e thurur- Blu

   14,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories