Batanije mbështjellëse pambuku organik- Stone Beige

Marka

6,900 L

Brand:  
Snooze Baby

Batanije mbështjellës, ngjyrë nuance bezhë, bërë me  material pambuku organik  dhe poliester, nga një pëlhurë jashtëzakonisht e butë,  e krijuar posaçërisht për ti qetësuar dhe mbajtur vogëlushët komod gjatë gjithë vitit. Mund të përdoret si shtroje ose edhe si batanije për të fjetur ose edhe kur është aktiv gjatë ditës. Falë madhësisë mund të merret kudo me vete, në një shëtitije në park ose edhe gjatë një udhëtimi njëditor.

Karakteristikat:

 • Është bërë me material nga një pëlhurë jashtëzakonisht e butë
 • Shoqëruesi perfekt në muajt e parë
 • Mund të përdoret si shtroje ose si batanije për të fjetur

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Materiali: 50% pambuk organik. 50% poliester
 • Përmasat: 90 x 110 cm

Ka stok

 • Batanije mbështjellëse pambuku organik- Stone Beige

  6,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Batanije mbështjellëse pambuku organik- Stone Beige

   6,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Snooze Baby

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories