Baza Bugaboo Isofix

Marka

29,800 L

Brand:  
Bugaboo

Baza Bugaboo Isofix ofron teknologjinë më të fundit duke e bërë më të lehtë instalimin e sediljes në makinë. Baza e Bugaboo është në përputhje me sediljet e Bugaboo Turtle, i cili përputhet me standardet i-Size, për ata që preferojnë ta bëjnë udhëtimin mbrapa, për më shumë siguri.

Karakteristikat:

 • Treguesit e nivelit të flluskave ndihmojnë në minimizimin e gabimeve
 • Këmba e stabilitetit stabilizon vendin në rast të një aksidenti dhe minimizon forcën e transferuar tek fëmija
 • Vërtetim 3-palësh për instalimin e saktë dhe të sigurt (këmbë, izofiks dhe vend)

S’ka stok

 • Baza Bugaboo Isofix

  29,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Baza Bugaboo Isofix

   29,800 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Barkodi: 8717447118305 Kategoria: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories