Bazë Isofix – Doona

Marka

32,200 L

Brand:  
Doona

Siguri shtesë dhe më shumë rehati për të voglin tuaj gjatë shëtitjeve në makinën tuaj duke përdorur sediljen e makinës për fëmijë Doona në kombinim me bazën Isofix doona. Me Isofix-Base ju mund të lidhni me lehtësi në mënyrë të sigurtë sediljen e makinës për fëmijë Doona në automjetin tuaj. Baza isofix përputhet me normën ECE R44 dhe duhet të ngjitet në pikat e ankorimit Isofix në makinën tuaj. Këmba mbështetëse e rregullueshme në lartësi ofron stabilitet shtesë dhe parandalon animin e sediljes së makinës përpara ose anash. Doona do të instalohet në bazë vetëm me një klik. Një tregues me ngjyra konfirmon instalimin e saktë. Për të nxjerrë sediljen e makinës nga makina, thjesht duhet ta lëshoni dhe ta ngrini atë. Zgjidhja perfekte për ta bërë jetën tuaj si prindër pak më të lehtë.  Zgjidhni Doona Isofix-Base dhe shijoni një nivel të ri të lëvizshmërisë dhe thjeshtësisë.

Karakteristika:

 • I përshtatshëm për sediljen e makinës për fëmijë Doona
 • Ofron më shumë siguri dhe rehati
 • Përputhet me normën ECE R44
 • Këmbë mbështetëse e rregullueshme në lartësi
 • Treguesi me ngjyra konfirmon instalimin e saktë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 18.8 x 45 x 68.8 cm
 • Pesha: 7.2 kg
 • Pesha maksimale: 13 kg

S’ka stok

 • Bazë Isofix - Doona

  32,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bazë Isofix - Doona

   32,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Doona

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Bazë Isofix – Doona”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: 4897055662507 Categories: , , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories