Krijo – Varse me lule

Marka

3,230 L

Brand:  Melissa & Doug

Krijoni tre gjerdan vezullues me këtë set prej druri. Një koleksion me mbi 45 rruaza druri, ku përfshin kube, rrathë dhe lule gjigande me fletë metalike, të gjitha të bukura dhe me ngjyra të ndryshme. Duke filluar nga ngjyra të purpurta, të verdha dhe jeshile. Në dispozicion janë tri rripa të endur me fije të lehtë për të bërë bizhuteri. Fëmijët thjesht duhet të lidhin rruazat, pasi kanë krijuar modelin e tyre dhe më pas ti veshin aksesorët e tyre artizanalë, me plot krenari.

Karakteristikat:

 • Aktivitet krijues dhe argëtues
 • Fëmijët do të argëtohen pafund duke krijues gjerdanë të personalizuar
 • Seti përmban një koleksion rruazash me forma dhe ngjyra të ndryshme
 • Nxit imagjinatën e fëmijëve

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Krijo - Varse me lule

  3,230 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krijo - Varse me lule

   3,230 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 000772194945 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories