Biçikletë balance

9,200 L

Biçikletë balance e cila shoqëron vogëlushët tuaj në faza të ndryshme për trajnimin e balancimit për fëmijë, që mund të ushtrojë zhvillimin e muskujve të këmbëve. Ekuilibri i fëmijëve në stilin retro, dizajn të thjeshtë, dhe me siguri si konsideratë kryesore. Doreza kthehet për të zvogëluar rrezen e kërkuar kur kthehet dhe mund të përdoret edhe në hapësirën e brendshme , duke e lejuar fëmijën tuaj të luajë kudo. Mëson një sens ekuilibri, duke mësuar koordinimin e gjymtyrëve, aftësinë e integrimit dhe forcën e shëndetshme fizike. Me lartësinë e foshnjës, mund të rregulloni lartësinë e stolit pa mjete.

Karakteristikat:

 • Nuk ka pedale, nuk ka frenat dhe e bën aftësinë e trupit për të reaguar më parë
 • Mosha 1 – 3 vjeç

S’ka stok

 • Biçikletë balance e cila shoqëron vogëlushët tuaj në faza të ndryshme për trajnimin e balancimit për fëmijë, që mund të ushtrojë zhvillimin e muskujve të këmbëve. Ekuilibri i fëmijëve në stilin retro, dizajn të thjeshtë,  dhe me siguri si konsideratë kryesore. Doreza kthehet për të zvogëluar rrezen e kërkuar kur kthehet dhe mund të përdoret  edhe në hapësirën e brendshme , duke e lejuar fëmijën tuaj të luajë kudo. Mëson një sens ekuilibri, duke mësuar koordinimin e gjymtyrëve, aftësinë e integrimit dhe forcën e shëndetshme fizike. Me lartësinë e foshnjës, mund të rregulloni lartësinë e stolit pa mjete.Nuk ka pedale, nuk ka frenat dhe e bën aftësinë e trupit për të reaguar më parë.

  Biçikletë balance

  9,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question
   Biçikletë balance e cila shoqëron vogëlushët tuaj në faza të ndryshme për trajnimin e balancimit për fëmijë, që mund të ushtrojë zhvillimin e muskujve të këmbëve. Ekuilibri i fëmijëve në stilin retro, dizajn të thjeshtë,  dhe me siguri si konsideratë kryesore. Doreza kthehet për të zvogëluar rrezen e kërkuar kur kthehet dhe mund të përdoret  edhe në hapësirën e brendshme , duke e lejuar fëmijën tuaj të luajë kudo. Mëson një sens ekuilibri, duke mësuar koordinimin e gjymtyrëve, aftësinë e integrimit dhe forcën e shëndetshme fizike. Me lartësinë e foshnjës, mund të rregulloni lartësinë e stolit pa mjete.Nuk ka pedale, nuk ka frenat dhe e bën aftësinë e trupit për të reaguar më parë.

   Biçikletë balance

   9,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Biçikletë balance e cila shoqëron vogëlushët tuaj në faza të ndryshme për trajnimin e balancimit për fëmijë, që mund të ushtrojë zhvillimin e muskujve të këmbëve. Ekuilibri i fëmijëve në stilin retro, dizajn të thjeshtë,  dhe me siguri si konsideratë kryesore. Doreza kthehet për të zvogëluar rrezen e kërkuar kur kthehet dhe mund të përdoret  edhe në hapësirën e brendshme , duke e lejuar fëmijën tuaj të luajë kudo.  Mëson një sens ekuilibri, duke mësuar koordinimin e gjymtyrëve, aftësinë e integrimit dhe forcën e shëndetshme fizike. Me lartësinë e foshnjës, mund të rregulloni lartësinë e stolit pa mjete.

   Karakteristikat:

   • Nuk ka pedale, nuk ka frenat dhe e bën aftësinë e trupit për të reaguar më parë
   • Mosha 1 – 3 vjeç
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories