Blloqe sensoriale druri

Marka

3,800 L

Brand:  Plan Toys

Një lojë kushtuar të vegjëlve që i shoqëron ata në zbulimin e shqisave. Fëmijët, duke eksploruar dhe manipuluar blloqet e drurit me karakteristika të ndryshme, do të fillojnë të kuptojnë konceptin e shkakut dhe pasojës si edhe tingujt dhe teksturar e ndryshme. Seti me 6 blloqe shqisore përbëhet nga 2 blloqe vizuale, 2 blloqe dëgjimi dhe 2 blloqe teksture. Të gjitha lodrat Plan Toys janë bërë me nënprodukte të pemës së gomës, materiale që rrjedhin nga mbetjet e prodhimit nga industri të tjera që riciklohen për të ndihmuar në mbrojtjen e mjedisit. Ngjyrat e përdorura janë pigmente me bazë uji dhe organike, ekologjike dhe të sigurta për të gjithë. Pa plumb ose metale të rënda.

Karakteristikat:

 • Blloqe sensoriale
 • Inkurajon zhvillimin e aftësive motorike dhe kognitive
 • Zhvillon përqëndrimin dhe shqisat
 • Zhvillon koordinimin sy- duar
 • Argëtues

Të dhënat teknike:

 • Materiali: Dru i ricikluar pa kimikate
 • Përmasat: 3.5 x 3.5 x 3.5 cm
 • Pesha: 0.12 kg
 • Mosha: +12 muajsh

Ka stok

 • Blloqe sensoriale druri

  3,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Blloqe sensoriale druri

   3,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 8854740052575 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories