Kuba aktiviteti shumëngjyrësh

Marka

5,200 L

Brand:  Plan Toys

Një mënyrë e thjeshtë, zbavitëse dhe edukuese me të cilën të vegjlit tuaj të luajnë dhe njëkohësisht të zhvillojnë shqisat e tyre përmes prekjes dhe lëvizjes! Vjen me 9 blloqe kubash të vogjël që ndihmojnë zhvillimin e shikimit, të dëgjuarit e të prekurit nëpërmjet lojës. Blloqet janë të realizuara nga dru i ricikluar, pa kimikate dhe i tharë në furrë. Ngjyrat e përdorura janë jo toksike dhe me bazë uji.

E shkëlqyer për:

 • Koordinimin sy – duar
 • Zhvillimin e shikimit
 • Zhvillimin e dëgjimit
 • Zhvillimin e të prekurit
 • Nxitjen e imagjinatës

Mosha e rekomanduar: 12 muajsh

Ka stok

 • Kuba aktiviteti shumëngjyrësh

  5,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kuba aktiviteti shumëngjyrësh

   5,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 10 – Dhj 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Barkodi: 8854740055316 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories