Blloqet e Stivimit- Les Moustaches

Marka

2,600 L

Brand:  Moulin Roty

Blloqet e Stivimit- Les Moustaches inkurajon të mësuarit e vogëlushëve përmes lojës dhe argëtimit. Vogëlushët duhet ti grumbullojnë blloqet e ndryshme me madhësi të ndryshme dhe ngjyra të ndryshme, sipas rendit të madhësisë dhe të praktikojnë numërimin. Ky set përmban 10 blloqe të ndryshme, me ilustrime të Les Moustaches, që  ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit.

Karakteristikat:

 • Përmban 10 blloqe të madhësive të ndryshme me kafshësh miqësore
 • Inkurajon të mësuarit e vogëlushëve përmes lojës dhe argëtimit
 • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit
 • Bërë nga kartoni

Të dhënat teknike:

 • Lartësia: 14 x 14 x 14 cm
 • Mosha: +12 muajsh

 

Ka stok

+
 • Blloqet e Stivimit- Les Moustaches

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Blloqet e Stivimit- Les Moustaches

   2,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 06 – Shk 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories