Piramidë – Vehicles

Marka

2,600 L

Brand:  
Djeco

Loja me piramidë inkurajon të mësuarit e vogëlushëve përmes lojës dhe argëtimit. Ata duhet ti vendosin blloqet e ndryshme njëra mbi tjetrën sipas rendit të madhësisë. Në këtë mënyrë ata mund të praktikojnë numërimin dhe emërtimin e figurave. Ky set përmban 10 blloqe me figura të ndryshme kafshësh dhe automjetesh dhe ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit.

Karakteristikat:

 • Përmban 10 blloqe me madhësi dhe figura të ndryshme
 • Inkurajon të mësuarit përmes lojës dhe argëtimit
 • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit
 • Të certifikuar nga CE

Të dhënat teknike:

 • Lartësia: 87 cm
 • Mosha: +12 muajsh

 

Ka stok

+
 • Piramidë - Vehicles

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Piramidë - Vehicles

   2,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +12 muajsh

   Certifikime

   Certifikim CE

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories