Blloqet ndërtuese Kamion Zjarrëfikësi

Marka

4,200 L

Brand:  
EurekaKids

Ky grup prej 328 pjesësh do t’ju lejojë të ndërtoni një kamion zjarrfikës dhe një ndërtesë të vogël në zjarr. Një lojë e plotë edukative që kombinon përfitimet e një loje ndërtimi me një përvojë realiste të lojës simuluese, në të cilën të vegjlit mund të imagjinojnë se po bëhen zjarrfikës dhe specialistë të vërtetë në shpëtimet më të ndërlikuara. Udhëzimet vizuale gjithëpërfshirëse do t’ju udhëheqin hap pas hapi për të ndërtuar elementët e ndryshëm që përbëjnë këtë grup të plotë, i cili përfshin një kamion zjarri realist me zorrë të artikuluar dhe një ndërtesë të vogël të djegur me një person në rrezik.

Karakteristikat:

 • Set me 328 copë me figurina dhe aksesorë për të luajtur
 • Ndërtoni një kamion zjarrfikës dhe një ndërtesë të vogël në zjarr
 • Copa të bëra nga plastika ABS me cilësi të lartë

Detaje teknike:

 • Mosha: +6 vjeç
 • Përmasat: 37.5 x 15.5 x 6 cm

 

 

Ka stok

+
 • Blloqet ndërtuese Kamion Zjarrëfikësi

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Blloqet ndërtuese Kamion Zjarrëfikësi

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +6 vjeç

   SKU: 8435404821173 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories