Triko me zinxhir

Marka

8,700 L

Brand:  The bonnie mob

Triko e bërë  95% prej Pambuku Organik  i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri

Triko me zinxhir, e bërë  nga pambuku organik dhe kashmiri super i butë, me një ngjyrë blu të ëmbël dhe me një xhep me macen e dashur  Sam.   Është po aq e butë, si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme ku të vegjlit do ta ndjejnë butësinë dhe ngrohtësinë që ofrojnë gjatë qëndrimit dhe momenteve të lëvizjeve. Mund të kombinohen në mënyrë të përkryer me bluzat, tutat apo kapuçët për një veshje të rehatshme dimërore për të vegjlit tuaj. Zinxhiri në pjesën e përparme është tepër praktik për veshjen ose heqjen. Gjithashtu në rast se fëmijët do të kenë vapë, ajo mund të mbahet e hapur.

Karakteristikat:

 • 95% prej Pambuku Organik  i certifikuar nga GOTS
 • 5% nga Kashmiri super i butë
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Zinxhiri në pjesën e përparme është tepër praktik për veshjen ose heqjen
 • Dizajni i bukur  ngjyrë blu të ëmbël dhe me një xhep me macen e dashur  Sam
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali:  Pambuk organik dhe Kashmir
+
 • Triko me zinxhir

  8,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Triko me zinxhir

   8,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   3- 6 muajsh, 6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Ngjyra

   Blu

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories