Bluzë me mëngë të shkurtra Star

Marka

3,100 L

Brand:  
Petit Bateau

Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza, për moshën nga 3 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn  në ngjyrë rozë dhe me print animues me shkopin magjik. Është bërë me material cilësor pambuku të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

Karakteristikat:

 • Larje në cikël në 40 gradë
 • Mosha: 3/5/8/10/12 vjeç
 • Materiali: 100% pambuk
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Bluzë me mëngë të shkurtra Star

  3,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bluzë me mëngë të shkurtra Star

   3,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   5 vjeç, 10 vjeç, 12 vjeç

   Gjinia

   Femra

   SKU: N/A Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories