Bluzë me mëngë të shkurtra

Marka

3,100 L3,500 L

Brand:  Petit Bateau

Bluze me mëngë të shkurtra,  për moshën nga 4 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print lule jeshile shoqëruar me mbishkrimin  “Mon T-shirt porte-bonheur” (My lucky charm T-shirt). Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

Karakteristikat:

 • Bluze me mëngë të shkurtra
 • Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print lule jeshile shoqëruar me mbishkrim
 • Certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex
 • Ofrojnë butësi maksimale

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 4/5/6/8/10/12 vjeç
 • Materiali: 100% pambuk
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Bluzë me mëngë të shkurtra

  3,100 L3,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bluzë me mëngë të shkurtra

   3,100 L3,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   4 vjeç, 5 vjeç, 6 vjeç, 8 vjeç, 10 vjeç, 12 vjeç

   Barkodi: N/A Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories