Bodyjama për vajza nga 3 deri në 36 muajsh

Marka

4,600 L

Brand:  Petit Bateau

Bodyjama me material pambuku me këmbëza të hapura dhe me një pjesë me kopsa e cila mund të hapet lehtësisht. Është veshja e përsosur për vogëlushët tuaj për aktivitete brenda në shtëpi me temperatura normale. Vijnë me një dizajn me kombinim ngjyrë të bardhë dhe shoqëruar me printe zemrash të kuqe. Janë ultra të buta për ti dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që vogëlushët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin atë ditë e natë. Hapja me kopsa e bën veshjen vërtetë praktike dhe këmbëzat e vogla i mbajnë gishtërinjtë e bukur dhe të vegjël ngrohtë. Mund ta kombinoni  edhe me veshje të tjera si,  me kapuçë apo edhe triko.

Karakteristikat:

 • Bodyjama me material pambuku me këmbëza të hapura
 • Vijnë me një dizajn me kombinim ngjyrë të bardhë dhe shoqëruar me printe zemrash të kuqe
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Janë ultra të buta për ti dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate
 • Mund ta kombinoni  edhe me veshje të tjera si,  me kapuçë apo edhe triko
 • Hapja me kopsa e bën veshjen vërtetë praktike

Të dhënat teknike:

 • Mosha:  3/6/12/18/24/36 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Larja: Në cikël 40 °c
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Bodyjama për vajza nga 3 deri në 36 muajsh

  4,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bodyjama për vajza nga 3 deri në 36 muajsh

   4,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 06 – Dhj 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   18 muajsh, 24 muajsh

   Gjinia

   Femra

   Barkodi: N/A Kategoritë: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories