Pizhama me këmbëza – Blue/Pink

Marka

4,700 L

Brand:  
Petit Bateau

Pizhama pambuku me këmbëza të mbyllura dhe me perçina qëndrore të cilat mund të hapen lehtësisht, për ta bërë veshjen dhe ndërrimin e bebit të thjeshtë dhe të shpejtë. Vijnë në ngjyrë bojëqielli me vija dhe i përshtaten më së miri të dyja gjinive. Janë super të buta, të ngrohta dhe të rehatshme falë pambukut 100 % organik i cili është delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik. Një ide dhurate fantastike!

Karakteristikat:

 • Pizhama pambuku me këmbëza të mbyllura
 • Uniseks
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Super të buta, të ngrohta dhe të rehatshme
 • Hapen dhe mbyllen me perçina pratike
 • Pambuk organik delikat ndaj lëkurave të ndjeshme dhe ambjentit

Të dhënat teknike:

 • Mosha:  3/12/18/24 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100
 • Larja: Në lavatriçe me 40 °C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pizhama me këmbëza - Blue/Pink

  4,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pizhama me këmbëza - Blue/Pink

   4,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 09 – Qer 09
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   24 muajsh

   Gjinia

   Uniseks

   SKU: N/A Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories