Kominoshe me mëngë të shkurtra – Per djem

Marka

8,000 L

Brand:  The bonnie mob

Tuta me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Materiali 100 % pambuk siguron butësi dhe rehati maksimale edhe për lëkurat më të ndjeshme. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik falë hapjes me kopsa në pjesën e përparme. Krahët dhe këmbëzat janë elastike për t’u përshtatur më së miri me trupin e ç’do fëmije. Ideale në ditët e nxehta të verës.

Karakteristikat:

 • Kominoshe me mëngë të shkurtra për djem
 • Dizajn i këndshëm dhe praktik
 • Hapje e përparme me kopsa

Të dhëna teknike:

 • Mosha: 0 – 18 muajsh
 • Materiali: 100 % pambuk i çertifikuar OEKO – TEX 100
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kominoshe me mëngë të shkurtra - Per djem

  8,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kominoshe me mëngë të shkurtra - Per djem

   8,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   0- 3 muajsh, 3- 6 muajsh, 6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh

   SKU: N/A Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories