Raft librash – Dragoi

Marka

6,800 L

Brand:  
3 Sprouts

Lexojini fëmijëve tuaj përrallën e natës së mirë, duke i lënë të zgjedhin vetë librin. Falë raftit të librave, i cili vjen i zbukuruar me stampimin e dragoit jeshil, gjithçka do të jetë më e lehtë. Me veçantinë e tij, fëmijët arrijnë të shohin kopertinat e librave dhe të zgjedhin atë që u pëlqen, duke nxitur dashurinë për leximin dhe dëshirën për pavarësi. Përveç kësaj, përmasat perfekte të raftit e bëjnë akoma edhe më të lehtë hulumtimin. Ky raft librash është i bërë prej MDF, raftet ndarës me shufra hekuri horizontale dhe material prej poliesteri. Dizajni e bën të përshtatet perfekt kudo. Mund të transferohet në çdo kënd shtëpie me lehtësi.

Karakteristikat:

 • Raft mbajtës librash me stampim dragoi
 • Nxit dashurinë për leximin dhe dëshirën për pavarësi
 • Modelet argëtuese janë tërheqëse për të vegjlit dhe do të duken të shkëlqyera nëpër shtëpi
 • Fëmijët mund ta zgjedhin vetë librin e dëshiruar
 • Arredues perfekt i çdo këndi shtëpie

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 61 x 63 x 25.4 cm
 • Materiali: MDF, Poliestër dhe Hekur

Ka stok

+
 • Raft librash - Dragoi

  6,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Raft librash - Dragoi

   6,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Lexojini fëmijëve tuaj përrallën e natës së mirë, duke i lënë të zgjedhin vetë librin. Falë këtij rafti tërheqës, dëshira për të lexuar do të vijë krejt natyrale. Fëmijët arrijnë të shohin qartë kopertinat e librave dhe të zgjedhin atë që u pëlqen më shumë, duke nxitur kështu dashurinë për leximin dhe ndjesinë vendimmarrëse. Përveç kësaj, përmasat perfekte të raftit e bëjnë akoma edhe më të lehtë hulumtimin.

   Karakteristikat:

   • Raft librash me printe kafshësh
   • Nxit dashurinë për leximin dhe dëshirën për pavarësi
   • Modeli është tërheqës për të vegjlit dhe do të duket shumë bukur nëpër shtëpi
   • Aksesor i domosdoshëm për ç’do fëmi

   Të dhënat teknike:

   • Përmasat: 61 x 63 x 25.4 cm
   • Materiali: MDF, Poliestër dhe Hekur
   Marka

   3 Sprouts

   SKU: 812895000610 Categories: , , Tags: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories