Bordi kreativ PEG

Marka

5,500 L

Brand:  Plan Toys

Fëmijët do duhet të ndjekin modelet ose  të krijojnë kryeveprën e tyre me këtë dërrasë me kunja.  Ky set aktiviteti është argëtues dhe ndihmon fëmijët të zhvillojnë krijueshmërinë, koordimin dhe përqëndrimin. Seti i bordit kreativ përfshin një dërrasë druri, 3 karta të dyanshme me 6 skena të ndryshme dhe 50 kunja shumëngjyrëshe të 2 madhësive të ndryshme. Gjithçka gati për lojë!

Karakteristikat:

 • Set argëtues dhe edukues
 • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë krijueshmërinë, koordimin dhe përqëndrimin
 • Mund të ndjekin modelet ose të krijojnë  veprat e tyre

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 17.5 x 17.5 x 15 cm
 • Pesha: 0.57 kg

Ka stok

 • Bordi kreativ PEG

  5,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bordi kreativ PEG

   5,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 10 – Dhj 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +2 vjeç

   Barkodi: 8854740053992 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories