Bordi kreativ

Marka

5,500 L

Brand:  Plan Toys

Në këtë lojë fëmijët do duhet të vendosin pllakat e ndryshme të gomës në tabelën e bukës në mënyrë të tillë që të krijohen forma, shkronja ose numra. Mund të bazohen në një shembull ose mund të nxisin imagjinaten krijuese. Një lojë inovative mësimore dhe  që zhvillon imagjinatën krijuese, aftësitë e shkëlqyera motorike si dhe njohjen e ngjyrave dhe formave. Bërë nga materiale prej dru gome dhe gomë, pa kimikate dhe lënde të dëmshme.

Seti përmban:

 • 1 dërrasë kunjash,
 • 40 letra loje të dyanshme (26 për shkronjat e mëdha dhe të vogla, 10 për numrat 0-9 dhe 4 me figura)
 • 30 tokena gome në 5 forma dhe ngjyra të ndryshme

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukuese
 • Zhvillon imagjinatën krijuese, aftësitë e shkëlqyera motorike si dhe njohjen e ngjyrave dhe formave
 • Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-duar

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 17.5 x 1.7 x 17.5 cm
 • Materiali: Dru gome dhe gome
 • Certifikatat e sigurisë: EN 71, ASTM

S’ka stok

 • Bordi kreativ

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bordi kreativ

   5,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740054593 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories