Bota e kukullave të Krishtlindjeve Trixie

Marka

4,200 L

Brand:  Trixie

Bota e kukullave të Krishtlindjeve Trixie, një vend i çudirave dimërore plot imagjinatë dhe padiskutim një dhuratë ideale për festat e fundvitit.  Ky edicion special argëtues i kukullave të kafshëve me aksesorë të lezetshëm për Krishtlindje ndez kreativitetin e fëmijëve dhe i inkurajon ata për të shfrytëzuar imagjinatën e tyre dhe për të krijuar historitë e tyre. Duke krijuar  tregime, fëmijët mësojnë si t’i shikojnë situatat nga këndvështrime të ndryshme. Luajtja me këta miq argëtues i ndihmon ata të zgjerojnë fjalorin dhe të përmirësojnë aftësitë kominikuese dhe socializimin. Seti përfshin Z. Fox, Z. Lion, një burrë dëbore, një dre dhe 8 aksesorë. Gjithçka keni nevojë për orë të tëra argëtimi pafund.

Karakteristikat:

 • Dhurata perfekte për festat e fundvitit
 • Perfekte për orë argëtimi
 • Nxit kreativitetin e fëmijëve dhe imagjinatën krijuese
 • Mund të luhet edhe me miq
 • Bërë nga material 100% pambuk organik dhe mbushje PES

Ka stok

+
 • Bota e kukullave të Krishtlindjeve Trixie

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bota e kukullave të Krishtlindjeve Trixie

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Trixie

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories