Brez veglash

Marka

4,080 L

Brand:  Melissa & Doug

Brez veglash | Jepini ndërtuesve të vegjël të gjitha mjetet që u duhen për të luajtur me të vërtetë si ndërtues!Pesë vegla prej druri të sigurta për fëmijë: çekiç, kaçavidë, pikëllim dhe sharrë me ngjyra që përshtaten mirë në rripin e mjeteve të rregullueshme dhe në dorën e një fëmije. Shikojini blloqet e vetë-ngjitura dhe përdorni arra dhe bulona ose gozhdë sigurie (pa pikë të mprehta) për t’i lidhur ato përsëri!

Një etiketë emri në rripin e mjeteve të forta mund të personalizohet me një laps ose shënues. Ky grup i ndihmon të mësojnë klasifikimin, zgjidhjen e problemeve dhe aftësitë e numërimit. Gjithashtu inkurajon aftësi të shkëlqyera per koordinim sy-sy dhe rrit imagjinatën e tyre.

S’ka stok

 • Brez veglash

  4,080 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Brez veglash

   4,080 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772151740 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories