Buburreci Muzikor

Marka

7,800 L

Brand:  
V Tech

Njihuni me buburrecin muzikor i cili do të jetë miku juaj më i mirë i vogëlushëve. Me një trup pëlhure përkëdhelëse dhe 8 këmbë të buta secila me butona për t’i mësuar vogëlushëve ngjyrat, format dhe Do-Re-Mi. Buburreci muzikor vjen me dy mënyra të ndryshme për të zgjedhur nga modaliteti i ditës, ku do të luhet muzikë, dhe  modaliteti i natës, luan melodi qetësuese. Shtypni yllin që ndryshon ngjyrën për të dëgjuar tre këngë, 15 melodi të bukura dhe shumë fraza argëtuese. Buburreci muzikor është i përkryer për inkurajimin të të folurit dhe stimulimin e prekjes.

Karakteristikat: 

 • Buburrecin muzikor i cili do të jetë miku juaj më i mirë i vogëlushëve
 • Vjen me një trup pëlhure përkëdhelëse dhe 8 këmbë të buta secila me butona
 • Buburreci muzikor vjen me dy mënyra të ndryshme
 • Është i përkryer për inkurajimin të të folurit dhe stimulimin e prekjes

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 muajsh
 • Përmasat: 10 x 23 x 29 cm
 • Pesha: 0.27 kg

S’ka stok

 • Buburreci Muzikor

  7,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Buburreci Muzikor

   7,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   V Tech

   Mosha

   +6 muajsh

   SKU: 3417765286032 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories