Bugaboo Ant Base Aluminum

Marka

46,900 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Ant Base Aluminum është e vogël, por e fuqishme, e cila vjen me elementët bazë për karrocën tuaj. Shasia e karrocës, rrotat e përparme dhe të pasme do të jenë mjeti për një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm për vogëlushët tuaj.  Edhe pse me përmasa kompakte, Bugaboo Ant Base  vjen gjithashtu me shportën e bagazhit të poshtëm dhe të pasme, të cilat mund të mbajnë deri në 8 kg në total. Shporta e pasme e bagazhit mund të mbajë deri në 5 kg dhe është projektuar posaçërisht për t’u palosur kur është plotësisht e ngarkuar, duke e bërë atë super të përshtatshëm për udhëtime. Tenda e diellit, kapëset dhe pajisjet e sediljeve janë të lehta për t’u instaluar dhe do të jenë baza për aksesorët e tjerë që do t’ju ndihmojnë ti mbani fëmijët komod dhe të mbrojtur. Kur kombinohet me setin Bugaboo Ant Style Set, ju do të keni një karrocë udhëtimi të plotë, gati për të shkuar kudo, pa marrë parasysh destinacionin.

 Karakteristikat:

 • Bugaboo Ant Base Aluminum është e vogël, por e fuqishme
 • Përmban dy shport bagazhi
 • Tenda e diellit, kapëset dhe pajisjet e sediljeve janë të lehta për t’u instaluar
 • Ofron komoditet dhe rehati për të shkuar kudo, pa marrë parasysh destinacionin

S’ka stok

 • Bugaboo Ant Base Aluminum

  46,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Ant Base Aluminum

   46,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories