Bugaboo Ant Stroller- Aluminium/Black

Marka

71,400 L

Brand:  
Bugaboo

Karroca Bugaboo Ant Aluminum  përshtatet plotësisht stilit të jetës moderne dhe urbane. Mund ta hipni lehtësisht në autobusë, taksi ose mund të merrni kudo me vete. Kjo karrocë është, deri në 22 kg, e përputhshme me vendin e automjetëve. Bugaboo Ant është e vogël, por e fuqishme duke ofruar një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm për vogëlushët tuaj. Shporta e pasme e bagazhit mund të mbajë deri në 5 kg dhe është projektuar posaçërisht për t’u palosur kur është plotësisht e ngarkuar, duke e bërë atë super të përshtatshëm për udhëtime. Tenda e diellit, kapëset dhe pajisjet e sediljeve janë të lehta për t’u instaluar dhe do të jenë baza për aksesorët e tjerë që do t’ju ndihmojnë ti mbani fëmijët komod dhe të mbrojtur.

Karakteristika:

 • Është shumë praktike dhe karrocën mund ta shtyni lehtësisht
 • Ofron komoditet dhe rehati për të shkuar kudo, pa marrë parasysh destinacionin
 • Bugaboo Ant Aluminum është e vogël, por e fuqishme
 • Shporta e bagazhit të pasëm mban peshë deri në 5 kg
 • Ka një amortizim të gjithanshëm për një udhëtim të shpejtë dhe të qetë edhe në rruge jo shumë të përshtatshme
 • Tendë dielli UPF 50+ për mbrojtje shtesë

Të dhënat teknike:

 • Pesha mbajtëse: Deri 22 kg
 • Pesha: 7.2 kg
 • Palosje kompakte: 55 x 38 x 23 cm
 • Lartësi e rregullueshme: 95 – 104 cm

S’ka stok

 • Bugaboo Ant Stroller- Aluminium/Black

  71,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Ant Stroller- Aluminium/Black

   71,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Black

   Categories: , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories