Bugaboo Ant Style Set in Grey Melange/Pink Melange

Marka

24,500 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Ant Style Set vjen me gjithçka që ju nevojitet për t’i dhënë karrocave tuaj një pamje elegante dhe për t’i siguruar fëmijës tuaj rehati dhe mbrojtje që i nevojiten. Kur kombinoni këtë set me Bazën Ant Bugaboo të Bugaboo, do të keni një karrocë të plotë të udhëtimit. Seti përfshin një tendë dielli dhe pëlhurë ndenjëse. Pëlhura e sediljes dhe pëlhura e shiritave do ta bëjnë udhëtimin më të rehatshëm për vogëlushët tuaj, ndërsa pëlhura e tendës së diellit do të ofrojë një mbrojtje maksimale nga dielli, era dhe shiu.

Karakteristikat:

 • Bugaboo Ant Style Set vjen me gjithçka që ju nevojitet për t’i dhënë karrocave tuaj një pamje elegante
 • Sigurojnë rehati dhe mbrojtje maksimale
 • Plotëson më së miri karrocën tuaj Bugaboo Ant

Të dhëna teknike:

 • Materiali jashtëm: 100% poliestër
 • Larja: Në proces në 30 gradë

S’ka stok

 • Bugaboo Ant Style Set in Grey Melange/Pink Melange

  24,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bugaboo Ant Style Set in Grey Melange/Pink Melange

   24,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Grey Melange/ Pink Melange

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories