Bugaboo Bee Classic Aluminum Frame Grey Melange

Marka

89,600 L

Brand:  
Bugaboo

Karrocat Bugaboo Bee⁵ Classic janë të përshtatshme që nga lindja. Dizajni është shumë i bukur dhe ndërlidhet shumë me prakticitetin në manovrim. Pëlhurat e koleksionit Classic janë prej materiali të ricikluar. Rrotat janë të zeza me shkëlqim dhe doreza e shtytjes ka një mbulesë lëkure të zezë. Pesha e lehtë e Bugaboo Bee⁵ Classic ju mundëson një drejtim të lehtë dhe pa shumë mund. Ajo përshtatet pa problem edhe në rrugicat e ngushta duke i ofruar vogëlushëve tuaj një udhëtim të qetë, relaksues dhe pa shqetësime. Hapja dhe mbyllja e Bugaboo Bee⁵ Classic është shumë e thjeshtë dhe mund të bëhet edhe me një dorë. Gjithashtu është praktike dhe tejet fleksibël

Karakteristikat:

 • Pëlhura të bëra nga materiali i ricikluar
 • Rrota në të zezë me shkëlqim
 • Dorezë shtytëse me mbulesë lëkure të zezë dhe e rregullueshme në lartësi
 • Lehtë për tu manovruar me një dorë
 • Mekanizëm i thjeshtë i palosjes
 • E lehtë ne peshtë dhe fleksibël në manovrin
 • Ofron komoditet dhe rehati maksimale edhe në rrugicat më të ngushta

Të dhënat teknike:

 • Mosha e përshtatshme: Nga 0 muajsh deri në 4 vjeç
 • Pesha mbajtëse: Deri në 17 kg
 • Pesha: 8.7 kg
 • Përmasa: 90 x 46 x 32 cm

 

S’ka stok

 • Bugaboo Bee Classic Aluminum Frame Grey Melange

  89,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bugaboo Bee Classic Aluminum Frame Grey Melange

   89,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Grey melange

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories