Bugaboo Butterfly Midnight black

Marka

58,900 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Butterfly, karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë. Është perfekte pasi iu lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme ose në daljet e fundjavës. Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente. Hapet dhe mbyllet falë një butoni dhe pa rregulluar asgjë. Është e lehtë në peshë dhe ka një shportë të gjerë dhe të aksesueshme nën sedilje për të mbajtur gjithçka që ju nevojitet. Ulësja ofron ultra rehati dhe komoditet për vogëlushët, në çfarëdo terreni. Vjen me një dizajn shumë të bukur, elegante dhe me një ngjyrë Midnight Black.

Karakteristikat:

 • Karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë
 •  Iu lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme
 • Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente.
 • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
 • Dizajn i bukur dhe elegant
 • Plotësisht ergonomike

Përshtatet:

 • Pesha: 7.29 kg
 • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër
 • Përmasat maksimale e hapur: 92.5 x 45 x 102 cm
 • Përmasat e mbyllur: 45 x 23 x 54 cm

 

S’ka stok

 • Bugaboo Butterfly Midnight black

  58,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bugaboo Butterfly Midnight black

   58,900 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Midnight Black

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories