Zgjatimi Duo Bugaboo Donkey 5 – Midnight black 

Marka

43,500 L

Brand:  
Bugaboo

Kompleti zgjatues Bugaboo Donkey 5 Duo ju jep mundësinë për ta kthyer Bugaboo Donkey 5 Mono në një karrocë të dyfishtë krah për krah. Ju mund ta kombinoni me bazën Bugaboo Donkey 5 dhe tendën e diellit Bugaboo Donkey 5 për të krijuar një karrocë të plotë për dy fëmijë të moshave të ndryshme. Ky komplet zgjatues vjen me të gjithë elementët për ta bërë Bugaboo Donkey 5 gati për familjen tuaj në rritje.

Karakteristikat:

 • E përkryer për ta shndërruar Bugaboo Donkey 5 Mono në një karrocë të dyfishtë krah për krah
 • Seti i plotë me të gjithë aksesorët e nevojshëm
 • Instalim i lehtë dhe i thjeshtë

I përputhshëm me:

 • Bugaboo Donkey
 • Bugaboo Donkey 2
 • Bugaboo Donkey 3
 • Bugaboo Donkey 5

Ka stok

+
 • Zgjatimi Duo Bugaboo Donkey 5 - Midnight black 

  43,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Zgjatimi Duo Bugaboo Donkey 5 - Midnight black 

   43,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories