Djep Bugaboo Donkey 5 – Midnight Black

Marka

19,500 L

Brand:  
Bugaboo

Vogëlushët tuaj gjithmonë do të flenë në mënyrë të sigurtë dhe të rehatshme gjatë shëtitjeve tuaja.

Pëlhura e plotë e koshit Bugaboo Donkey 5 ju lejon të transformoni Donkey 5 Mono tuaj në një karrocë të përshtatshme për binjakë. Gjithë rehatia që i nevojitet bebit tuaj gjatë muajve të parë të jetës. Pëlhura e djepit, së bashku me Bugaboo Donkey 5 Mono dhe kompletin e konvertimit Bugaboo Donkey 5 Twin, ju lejon të kompozoni një Bugaboo Donkey 5 Twin të plotë.

Hapni paketën dhe gjeni:

 • 1 pëlhurë djepiù
 • 1 dyshek i kompletuar
 • 1 bazë djepi
 • 1 grup elementësh përforcues

Karakteristikat:

 • I bërë me pëlhura të buta për rehati maksimale
 • Bashkohet me lehtësi në kornizën e sediljes së karrocës
 • Vogëlushët janë komod dhe mund të flenë të sigurtë

Ka stok

+
 • Djep Bugaboo Donkey 5 - Midnight Black

  19,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep Bugaboo Donkey 5 - Midnight Black

   19,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra

   Midnight Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories